Pieter Klootwijk

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Pieter Klootwijk

    Gezin/Partner: Neeltje Maasdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Leendert Klootwijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 dec 1820 in Numansdorp; is gestorven op 19 dec 1875 in Geervliet.


Generatie: 2

  1. 2.  Leendert Klootwijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren op 5 dec 1820 in Numansdorp; is gestorven op 19 dec 1875 in Geervliet.

    Leendert is getrouwd met Kornelia van Rij op 21 sep 1845 in Zuidland. Kornelia (dochter van Daniel van Rij en Lena Goudswaard) is geboren op 19 mrt 1820 in Zuidland; is gestorven op 5 jan 1894 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.