Simon Peters

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Simon Peters

    Gezin/Partner: Anna van Dorp. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Elisabeth Peters  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Brielle; is gestorven op 14 okt 1862 in Norg.


Generatie: 2

  1. 2.  Elisabeth Peters Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Simon1) is geboren in Brielle; is gestorven op 14 okt 1862 in Norg.

    Elisabeth is getrouwd met Jacobus Plooster op 28 jan 1851 in Brielle. Jacobus (zoon van Jan Plooster en Maartje Tuinder) is geboren op 26 jan 1817 in Zuidland; is gestorven op 11 apr 1857 in Brielle. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.