Elisabeth de Bruijn

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Elisabeth de Bruijn

    Gezin/Partner: Cornelis Donkervoet. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrika Donkervoet  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Wijk bij Duurstede.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrika Donkervoet Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Elisabeth1) is geboren in Wijk bij Duurstede.

    Hendrika is getrouwd met Pieter Hoogenboom op 22 mei 1889 in Utrecht. Pieter (zoon van Pieter Hoogenboom en Neeltje Blok) is geboren op 10 sep 1858 in Zuidland; is gestorven op 22 apr 1919 in Utrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.