Geertrui van Putten

Geertrui van Putten

Vrouwelijk 1884 - 1946  (61 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Geertrui van PuttenGeertrui van Putten is geboren op 21 nov 1884 in Abbenbroek; is gestorven op 15 nov 1946 in Oudenhoorn.

    Geertrui is getrouwd met Abraham Looij op 18 mei 1905 in Abbenbroek. Abraham is geboren op 21 jan 1878 in Oudenhoorn; is gestorven op 8 dec 1948 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Lammert Looij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Oudenhoorn.


Generatie: 2

  1. 2.  Lammert LooijLammert Looij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Geertrui1) is geboren in Oudenhoorn.

    Lammert is getrouwd met Klaasje Plooster op 1 jun 1932 in Zuidland. Klaasje (dochter van Dirk Plooster en Pietertje Mizelmoe) is geboren op 23 nov 1909 in Nieuwenhoorn; is gestorven op 19 nov 1996 in Zuidland; is begraven in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.