Andries Mol

Mannelijk - 1814


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Andries Mol is geboren in Spijkenisse; is gestorven op 10 apr 1814 in Zuidland.

    Andries is getrouwd met Lauwertje Jans Goudswaard op 7 okt 1770 in Zuidland. Lauwertje is geboren in Abbenbroek. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan Mol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 16 dec 1770 in Zuidland; is gestorven op voor jan 1773.
    2. 3. Jan Mol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 31 jan 1773 in Zuidland.

    Andries is getrouwd met Neeltje Groenendijk op 3 sep 1775 in Zuidland. Neeltje is geboren in Brielsch Nieuwland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Andries is getrouwd met Josina Bakker in okt 1796 in Zwartewaal. Josina (dochter van Cornelis Bakker en Trijntje van Bokhoven) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 30 jul 1747 in Zuidland; is gestorven op 15 jun 1821 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Jan Mol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Andries1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 16 dec 1770 in Zuidland; is gestorven op voor jan 1773.

  2. 3.  Jan Mol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Andries1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 31 jan 1773 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.