Claartje Leenderts de Knegt

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Claartje Leenderts de Knegt

    Gezin/Partner: Willem Teuniszn Hollaar. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Teunis Hollaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 1 dec 1831 in Zuidland.
    2. 3. Gerrit Hollaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 26 sep 1756 in Zuidland; is gestorven op voor apr 1760.
    3. 4. Gerrit Hollaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 20 apr 1760 in Zuidland; is gestorven op voor jun 1764.
    4. 5. Maartje Hollaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 nov 1761 in Zuidland.
    5. 6. Gerrit Hollaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 3 jun 1764 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Teunis Hollaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Claartje1) is gestorven op 1 dec 1831 in Zuidland.

    Teunis is getrouwd met Geertruij van Eijbergen op 5 mei 1785 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Gerrit Hollaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Claartje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 26 sep 1756 in Zuidland; is gestorven op voor apr 1760.

  3. 4.  Gerrit Hollaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Claartje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 20 apr 1760 in Zuidland; is gestorven op voor jun 1764.

  4. 5.  Maartje Hollaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Claartje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 nov 1761 in Zuidland.

  5. 6.  Gerrit Hollaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Claartje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 3 jun 1764 in Zuidland.

    Gezin/Partner: Anna Touw. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Clara Hollaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 feb 1791 in Zuidland; is gedoopt op 20 feb 1791 in Zuidland.


Generatie: 3

  1. 7.  Clara Hollaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Gerrit2, 1.Claartje1) is geboren op 19 feb 1791 in Zuidland; is gedoopt op 20 feb 1791 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.