Aafje van der Hoek

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Aafje van der Hoek

    Gezin/Partner: Gerrit van den Heerik. Gerrit (zoon van Jan Willemszn van den Herik en Neeltje Nagtegaal) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 30 mei 1773 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Saara van den Heerik  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 apr 1825 in Zuidland; is gestorven op 24 mrt 1851 in Zuidland.
    2. 3. Jan van den Heerik  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 2 mei 1832 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Saara van den Heerik Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aafje1) is geboren op 22 apr 1825 in Zuidland; is gestorven op 24 mrt 1851 in Zuidland.

  2. 3.  Jan van den Heerik Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aafje1) is gestorven op 2 mei 1832 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.