Suzanna Overgaauw

Vrouwelijk 1800 - 1877  (77 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Suzanna Overgaauw is geboren op 2 jun 1800 in Zuidland; is gedoopt op 8 jun 1800 in Zuidland; is gestorven op 6 jun 1877 in Zuidland.

    Suzanna is getrouwd met Arie de Hoog op 13 apr 1825 in Zuidland. Arie (zoon van Cornelis de Hoog en Jannetje Pieters Schouten) is geboren op 4 jul 1794 in Zuidland; is gedoopt op 6 jul 1794 in Zuidland; is gestorven op 14 mrt 1853 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.