Gerben Martens de Vries

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerben Martens de Vries

    Gezin/Partner: Sjoukjen Folkerts Minnes. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Grietje Gerbens de Vries  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Grietje Gerbens de Vries Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerben1)

    Grietje is getrouwd met Cornelis de Labije op 6 mei 1840 in Workum. Cornelis (zoon van Hendrik Hendrikszn de Labije en Neeltje Hakkesteeg) is geboren op 15 okt 1796 in Zuidland; is gedoopt op 23 okt 1796 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Martinus Kornelis de Labije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 13 jun 1868 in Zuidland.


Generatie: 3

  1. 3.  Martinus Kornelis de Labije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Grietje2, 1.Gerben1) is gestorven op 13 jun 1868 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.