Maarten Huige Dekker

Mannelijk - 1703


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Maarten Huige Dekker is geboren in Oostvoorne; is gedoopt in Oostvoorne; is gestorven in voor 18 aug 1703.

    Maarten is getrouwd met Jaapje Kornelis op 4 dec 1685 in Zuidland. Jaapje is geboren in Hekelingen; is gedoopt in Hekelingen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Huige Maartenszn Dekker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 2 jun 1686 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Huige Maartenszn Dekker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maarten1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 2 jun 1686 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.