Dirk Kaperman

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Dirk Kaperman is geboren in Geervliet.

    Dirk is getrouwd met Geertruida Opperveld op 5 apr 1676 in Delfshaven. Geertruida is geboren in Delfshaven; is gedoopt in Delfshaven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Elizabet Dirks Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 20 feb 1678 in Zuidland; is gestorven in voor 25 jan 1693.
    2. 3. Jan Dirkszn Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 6 apr 1681 in Zuidland; is gestorven in voor 20 aug 1739.
    3. 4. Reinier Dirkszn Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 9 dec 1682 in Zuidland; is gestorven in voor 5 nov 1684.
    4. 5. Reinier Dirkszn Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 5 nov 1684 in Zuidland.
    5. 6. Maria Dirks Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 9 mrt 1687 in Zuidland.
    6. 7. Niklaas Dirkszn Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 jan 1689 in Zuidland.
    7. 8. Elizabeth Dirks Kaperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 25 jan 1693 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Elizabet Dirks Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 20 feb 1678 in Zuidland; is gestorven in voor 25 jan 1693.

  2. 3.  Jan Dirkszn Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 6 apr 1681 in Zuidland; is gestorven in voor 20 aug 1739.

    Jan is getrouwd met Anna Jacobus de Labije op 20 apr 1718 in Zuidland. Anna (dochter van Jacobus Francque de Labije en Jacomijntje Willems van Enkelen) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 13 sep 1693 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Dirk Caperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 mrt 1719 in Zuidland.

  3. 4.  Reinier Dirkszn Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 9 dec 1682 in Zuidland; is gestorven in voor 5 nov 1684.

  4. 5.  Reinier Dirkszn Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 5 nov 1684 in Zuidland.

  5. 6.  Maria Dirks Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 9 mrt 1687 in Zuidland.

  6. 7.  Niklaas Dirkszn Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 jan 1689 in Zuidland.

  7. 8.  Elizabeth Dirks Kaperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 25 jan 1693 in Zuidland.


Generatie: 3

  1. 9.  Dirk Caperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jan2, 1.Dirk1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 mrt 1719 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.