Kornelis Janszn Rijkert

Mannelijk - 1685


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Kornelis Janszn Rijkert is geboren in Zuidland; is gedoopt in Zuidland; is gestorven in voor 30 jun 1685.

    Kornelis is getrouwd met Maartje Barents op 10 mrt 1656 in Zuidland. Maartje is geboren in Zuidland; is gedoopt in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Ysbrand Korneliszn Rijkert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 mei 1666 in Zuidland.
    2. 3. Ariaantje Kornelis Rijkert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zwijndrecht; is gedoopt op 29 jun 1670 in Zuidland.
    3. 4. Aren Korneliszn Rijkert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 6 aug 1673 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Ysbrand Korneliszn Rijkert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Kornelis1) is gedoopt op 1 mei 1666 in Zuidland.

  2. 3.  Ariaantje Kornelis Rijkert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Kornelis1) is geboren in Zwijndrecht; is gedoopt op 29 jun 1670 in Zuidland.

    Ariaantje is getrouwd met Jan Janszn Zuurbraut in apr 1706 in Zuidland. Jan is geboren in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Ariaantje is getrouwd met Hendrik Jan Swerink op 16 apr 1724 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Aren Korneliszn Rijkert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Kornelis1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 6 aug 1673 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.