Piertje Ottes Vleeshouwer

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Piertje Ottes Vleeshouwer

    Gezin/Partner: Jacob Tjibbes Gaastra. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Harmke Jacobs Gaastra  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Oldeboom; is gestorven op 8 sep 1957 in Rietveld.


Generatie: 2

  1. 2.  Harmke Jacobs Gaastra Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Piertje1) is geboren in Oldeboom; is gestorven op 8 sep 1957 in Rietveld.

    Harmke is getrouwd met Johannes Zevenbergen op 5 jul 1906 in Utingeradeel. Johannes (zoon van Pieter Zevenbergen en Maria Hagestein) is geboren op 19 mrt 1878 in Zuidland; is gestorven op 13 mei 1953 in Rietveld. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.