Nicolaas Johannes Breederland

Mannelijk 1910 - 1961  (51 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Nicolaas Johannes Breederland is geboren op 7 mei 1910 in Zuidland; is gestorven op 18 jul 1961 in Zuidland.

    Nicolaas is getrouwd met Jacoba van Bodegom op 28 mei 1936 in Geervliet. Jacoba (dochter van Maarten van Bodegom en Lena Rosmolen) is geboren op 19 aug 1916 in Simonshaven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrika Breederland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 dec 1936 in Zuidland; is gestorven op 12 jun 2024 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrika Breederland Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Nicolaas1) is geboren op 20 dec 1936 in Zuidland; is gestorven op 12 jun 2024 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.