Johanna de Hoog

Vrouwelijk 1834 - 1901  (66 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna de Hoog is geboren op 7 dec 1834 in Zuidland; is gestorven op 31 okt 1901 in Zuidland.

    Johanna is getrouwd met Cornelis IJzerman op 22 apr 1859 in Zuidland. Cornelis (zoon van Pieter IJzerman en Bastiaantje van Bellen) is geboren op 16 dec 1831 in Nieuw-Beijerland; is gestorven op 8 jul 1907 in Loosduinen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Sybilla IJzerman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 mrt 1860 in Spijkenisse; is gestorven op 2 okt 1860 in Geervliet.


Generatie: 2

  1. 2.  Sybilla IJzerman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren op 1 mrt 1860 in Spijkenisse; is gestorven op 2 okt 1860 in Geervliet.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.