Jan Dirkszn Kaperman

Mannelijk 1681 - 1739  (~ 58 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jan Dirkszn Kaperman is geboren in Zuidland; is gedoopt op 6 apr 1681 in Zuidland; is gestorven in voor 20 aug 1739.

    Jan is getrouwd met Anna Jacobus de Labije op 20 apr 1718 in Zuidland. Anna (dochter van Jacobus Francque de Labije en Jacomijntje Willems van Enkelen) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 13 sep 1693 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Dirk Caperman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 mrt 1719 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Dirk Caperman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 mrt 1719 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.