Lena Bastiaans Hogenboom

Vrouwelijk 1690 -


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Lena Bastiaans Hogenboom is geboren in Zuidland; is gedoopt op 3 sep 1690 in Zuidland.

    Lena is getrouwd met Jacobus van Missem op 14 jan 1722 in Zuidland. Jacobus is geboren in Giesendam; is gestorven in voor 12 aug 1729. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jacobus van Missem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 feb 1723 in Zuidland; is gestorven op voor nov 1725.
    2. 3. Marijtje van Missem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 16 jul 1724 in Zuidland.
    3. 4. Jacobus van Missem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 25 nov 1725 in Zuidland.

    Lena is getrouwd met Pieter Korszn Dekker op 28 aug 1729 in Zuidland. Pieter (zoon van Kors Pieterszn Dekker en Maartje Bastejaans) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 sep 1681 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Jacobus van Missem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Lena1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 feb 1723 in Zuidland; is gestorven op voor nov 1725.

  2. 3.  Marijtje van Missem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Lena1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 16 jul 1724 in Zuidland.

  3. 4.  Jacobus van Missem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Lena1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 25 nov 1725 in Zuidland.

    Jacobus is getrouwd met Jannetje de Geus op 19 mei 1748 in Zuidland. Jannetje (dochter van Jan Aarts de Geus en Pietertje Pieters van der Stoep) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 19 mrt 1713 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.