Jannetje Klaas Vervoorn

Vrouwelijk 1687 - 1747  (~ 59 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jannetje Klaas Vervoorn is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 jun 1687 in Zuidland; is gestorven in voor 12 jan 1747.

    Jannetje is getrouwd met Gerrit Andrieszn Snijder op 16 mei 1723 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Susanna Snijder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 14 jul 1726 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Susanna Snijder Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jannetje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 14 jul 1726 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.