Gillis Janszn van Rij

Mannelijk 1705 - 1736  (~ 30 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gillis Janszn van Rij is geboren in Zuidland; is gedoopt op 9 aug 1705 in Zuidland; is gestorven op 26 mei 1736 in Zuidland.

    Gillis is getrouwd met Cornelia Jaspers van der Velde op 7 nov 1728 in Zuidland. Cornelia is geboren in Hellevoetsluis. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan van Rij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 18 sep 1729 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan van Rij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gillis1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 18 sep 1729 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.