Cornelis Gerritszn Breur

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis Gerritszn Breur is geboren in Stad aan 't Haringvliet.

    Cornelis is getrouwd met Neeltje Kornelis van Vliet op 18 jul 1734 in Zuidland. Neeltje (dochter van Kornelis Heindriks van der Vliet en Grietje Cornelis de Jong) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 jun 1705 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Neeltje Breur  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 aug 1735 in Zuidland.
    2. 3. Cornelia Breur  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 aug 1735 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Neeltje Breur Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 aug 1735 in Zuidland.

  2. 3.  Cornelia Breur Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 7 aug 1735 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.