Pietertje Arens Goudswaard

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Pietertje Arens Goudswaard is geboren in Korendijk.

    Gezin/Partner: Jan Dirkszn Negge. Jan is gestorven in voor 30 apr 1734. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Ariaantje Negge  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 21 mei 1730 in Zuidland.

    Pietertje is getrouwd met Arie Franszn Dekker op 23 mei 1734 in Zuidland. Arie is geboren in Oud-Beijerland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Maria Dekker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 27 mrt 1735 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Ariaantje Negge Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pietertje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 21 mei 1730 in Zuidland.

  2. 3.  Maria Dekker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pietertje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 27 mrt 1735 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.