Pietertje Claas Vermeer

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Pietertje Claas Vermeer is geboren in Zuidland; is gedoopt in Zuidland.

    Pietertje is getrouwd met Willem Janszn van Rij op 16 jun 1737 in Zuidland. Willem (zoon van Jan Janszn van Rij en Sijtje Leenderts Bakker) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 4 mei 1710 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Sijtje van Reij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 15 sep 1737 in Zuidland.
    2. 3. Hartingje van Rij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 26 apr 1739 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Sijtje van Reij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pietertje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 15 sep 1737 in Zuidland.

  2. 3.  Hartingje van Rij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pietertje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 26 apr 1739 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.