Jaapje Jacobs van den Burg

Vrouwelijk 1733 -


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jaapje Jacobs van den Burg is geboren in Zuidland; is gedoopt op 5 apr 1733 in Zuidland.

    Jaapje is getrouwd met Maarten Dammes van Vliet op 1 okt 1752 in Zuidland. Maarten is geboren in Heenvliet. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Dammis van Vliet  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 15 jul 1753 in Zuidland.

    Jaapje is getrouwd met Cornelis Kruithof op 2 mrt 1755 in Zuidland. Cornelis is geboren in Mijnsheerenland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Neeltje Kruithof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 apr 1756 in Zuidland.
    2. 4. Jacob Kruithof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 3 sep 1758 in Zuidland.
    3. 5. Cornelis Kruithof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 jun 1760 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Dammis van Vliet Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jaapje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 15 jul 1753 in Zuidland.

  2. 3.  Neeltje Kruithof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jaapje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 apr 1756 in Zuidland.

  3. 4.  Jacob Kruithof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jaapje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 3 sep 1758 in Zuidland.

  4. 5.  Cornelis Kruithof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jaapje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 jun 1760 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.