Seijtje Hollaar

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Seijtje Hollaar is geboren in Zuidland; is gedoopt in Zuidland.

    Seijtje is getrouwd met Cornelis Vlaming op 7 okt 1753 in Zuidland. Cornelis (zoon van Glein Korneliszn Vlaming en Trijntje Johannes Verhoeven) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 5 dec 1728 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Catharina Vlaming  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 16 jan 1754 in Zuidland.
    2. 3. Gleijn Vlaming  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 feb 1756 in Zuidland; is gestorven op voor jul 1765.
    3. 4. Gleijn Vlaming  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 14 jul 1765 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Catharina Vlaming Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Seijtje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 16 jan 1754 in Zuidland.

  2. 3.  Gleijn Vlaming Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Seijtje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 11 feb 1756 in Zuidland; is gestorven op voor jul 1765.

  3. 4.  Gleijn Vlaming Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Seijtje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 14 jul 1765 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.