Ariaantje Bernikker

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Ariaantje Bernikker

    Gezin/Partner: Cornelis van der Linden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Adrianus van der Linden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Mijnsheerenland.


Generatie: 2

  1. 2.  Adrianus van der Linden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Ariaantje1) is geboren in Mijnsheerenland.

    Adrianus is getrouwd met Pleuntje Monster op 19 jul 1878 in Mijnsheerenland. Pleuntje (dochter van Cornelis Monster en Jannetje Opperman) is geboren op 19 aug 1850 in Zuidland; is gestorven op 20 mei 1889 in Mijnsheerenland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.