Elisabeth Jobse Floor

Vrouwelijk 1741 - 1826  (~ 84 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Elisabeth Jobse Floor is geboren in Brielle; is gedoopt op 26 nov 1741 in Brielle; is gestorven op 17 jun 1826 in Naters.

    Gezin/Partner: Hendrik Roedolf. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Job Roedolf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 mei 1770; is gestorven op 15 nov 1830 in Nieuw-Helvoet.


Generatie: 2

  1. 2.  Job Roedolf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Elisabeth1) is geboren op 11 mei 1770; is gestorven op 15 nov 1830 in Nieuw-Helvoet.

    Job is getrouwd met Trijntje Verburg op 11 mrt 1814 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.