Carolina Christina Heersje

Vrouwelijk 1790 -


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Carolina Christina Heersje is geboren in 1790 in Brielle.

    Carolina is getrouwd met Adrianus Bastiaanszn den Broeder op 4 jul 1820 in Brielle. Adrianus (zoon van Bastiaan den Broeder en Pietertje Dubbeldestuiver) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 15 mei 1774 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Arij den Broeder  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 feb 1832 in Brielle; is gestorven op 1 jun 1908 in Rotterdam.


Generatie: 2

  1. 2.  Arij den Broeder Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Carolina1) is geboren op 27 feb 1832 in Brielle; is gestorven op 1 jun 1908 in Rotterdam.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.