Lena van Trigt

Lena van Trigt

Vrouwelijk 1907 - 1980  (73 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Lena van TrigtLena van Trigt is geboren op 20 mei 1907 in Zuidland; is gedoopt op 16 jun 1907 in Zuidland; is gestorven op 16 aug 1980 in Zuidland; is begraven op 21 aug 1980 in Zuidland.

    Lena is getrouwd met Adrianus de Labije op 3 aug 1938 in Zuidland. Adrianus (zoon van Kommer de Labije en Neeltje Jongkrijg) is geboren op 15 okt 1903 in Rockanje; is gestorven op 24 okt 1989 in Zuidland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Kommer Pieter de Labije  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gestorven op 30 apr 1939 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Kommer Pieter de Labije Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Lena1) is geboren in Zuidland; is gestorven op 30 apr 1939 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.