Kaatje Leenderts Jordaan

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Kaatje Leenderts Jordaan is geboren in Korendijk.

    Kaatje is getrouwd met Engel Franszn Verburg op 21 mei 1724 in Zuidland. Engel is geboren in Simonshaven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maertje Verburg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 apr 1725 in Zuidland.


Generatie: 2

  1. 2.  Maertje Verburg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Kaatje1) is geboren in Zuidland; is gedoopt op 1 apr 1725 in Zuidland.


Webmaster Message

Oude foto's, verhalen en andere documentatie zijn onmisbaar in het behouden van het Zuidlands genealogisch erfgoed. Neem contact op en help ons het Zuidland van vroeger te reconstrueren en te behouden voor de toekomst.